| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Credeti ca Cioaca este adevaratul ucigas al Elodiei? Este atat de mediatizat cazul asta, de 5 ani incoace s-a vorbit foarte mult despre asta si inca nu s-a descoperit misterul. Voi ce credeti, el este ucigasul? este aceasta crima perfecta?

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Logic ca el este ucigasul.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie imi place de omul ala, mai ales cand a ras odata la cameraman si se ducea in sectia de politie. E sau nu ramane de vazut si atunci cand e judecat la puscarie definitiv putem spune ca e infractor, pana acolo e un om liber.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Personal cred ca da.Nu putem vorbi de,, crima perfecta,, din moment ca au aparut probe si un suspect.

| Mangustă a răspuns:

Acum 5 ani aveam vreo 9-8 ani si ma uitam cu un asa interes la OTV pe la 2 noapte cum se tot discuta despre cazul asta, astfel am inceput sa cred ca si in momentul de fata Elodia e in viata si se uita la TV impreuna cu amantul ei milionar din India.
Glumesc, probabil el a omorat-o si nu ar fi atat de mediatizat daca ar ar atrage audienta.

| PotatoMustDie a răspuns:

Sincer, ca majoritatea romanilor, nu imi pasa. Dar da, cred.