| Ionică a întrebat:

Credeti in superstitii, magie si fenomene paranormale? Aduceti argumente, va rog. Multumesc!

1 răspuns:
| sofia_kiss a răspuns:

Sincer eu cred in fenomene paranormale, chiar am avut un coleg de clasa care venise dintr-un alt oras si se mutase la varul lui si parinti au cump o casa despre care toata lumea a zis ca era bantuita, multi chiar faceau glume pe seama lui dar el mereu refuza sa vorbeasca, dupa un an de zile s-a mutat din a cea casa dar acum in acea casa nu sta nimeni si pot sa va zic ca e o casa fff frumoasa dar nimeni nu vrea sa o cumpere ceea ce ridica un semn de intrebare si mai sunt si acele documentare pe discovery care se numeste *Fenomene paranormale* si eu cred ca chiar exista, sunt persoane care nu reusesc sa ajunga la lumina sau chiar vor sa ramana pe pamant pe langa cei vii.