| Tzutzik a întrebat:

cum as putea cauta persoane aici pe TPU?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Dai sus, la Comunitatea, sau foloseşti link-ul acesta:
www.TPU.ro/useri
În chenarul lângă care scrie "Caută" introduci nickname-ul userului şi dai Enter

Baftă!

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Simplu, nu poti.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Sus la COMUNITATEA, poți să îl găsești după rank sau dacă știi numele pe care îl are aici pe TPU îl scrii acolo în căsuța aia.

| Floris83 a răspuns:

strigi și tu cît te ține gurița:" help me world"! și cine te-aude, o să te întrebe ce-ai pățit, și vorbești cu ei...ăia sunt care știu să compătimească, și să ajute, așa poți găsi prieteni de nădejde! succes ție, și La Mulți Ani!

| Tzutzik explică (pentru Floris83):

Merci mult pentru sfat big grin big grin succese si tie ai grija de tine tongue

| Floris83 a răspuns (pentru Tzutzik):

...păi da... oare ce mai faci, cum cu școala pe la republica moldovenească!?

| Tzutzik explică (pentru Floris83):

Pai totul e ft bine, am intrat la universitate laughing) acum ma mai pregatesc moral, la tine cum? nu te insori? n-am vb d eun car de ani!

| Floris83 a răspuns (pentru Tzutzik):

Dă-mi iară-și pe face sau skype un accept ceva, un cont...nici eu nu te mai pot găsi, vezi că ți-am trimis mesaj aici pe tpu...cu însuratul nu mă grăbesc, aștept pe miss univers de maciu piciu, queen of aztecs!

| Tzutzik explică (pentru Floris83):

Vb in privat ))

| Floris83 a răspuns (pentru Tzutzik):

Păi da, e aiurea vede toată lumea, pe aicea... aștept mesaj de la tine, credcă nu le-ai deschis încă!

| Tzutzik explică (pentru Floris83):

Eu ti-am rs dejatongue