| Florentina9210 a întrebat:

Cum as putea sa descarc si eu un film de pe net? De exemplu, cand descarc muzica folosesc flvto si yc, insa mi-ar place daca ar exista asemenea site-uri si la filme. Aveti vreo idee?

am gasit un film pe care l-am vazut, insa as vrea sa il descarc si pe tableta de pe computer.

apropo, ce parere aveti despre aceasta melodie? https://www.youtube.com/watch?v=QdIYVXCfrQM o ador!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Descarca https://www.internetdownloadmanager.com/ si cu el descarci de toate tot ce vrei tu

30 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

De ce nu vrei sa te uiti online? Pierzi prea mult pana se descarca ele/

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

M-am uitat si online, insa eu doresc sa il am si eu sa il vad cand ies de pe computer. Mi-a placut foarte mult filmul.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Torentul e cel mai ok si cel mai sigur.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Mi-l descarci tu si mi-l trimiti? Please!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Contra cost...2.500 de lire si negociem!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ai fost si tu vreodata serios?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

De atatea ori,, cand eram eu serios iti ardea tie de caterinca

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Hai sa ne purtam ca doi adulti ce suntem. Vrei sa ma ajuti cu filmul?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce e asa mare scofala sa tragi de pe net( cica fac piraterie daca scriu numele original a site-urilor de piraterie) filmul si sa il bagi in t/o/r/e/n/t, iar in catva timp ti se descarca si il poti vedea linistita,, daca te incapatanezi sa nu ti-l pui online, eu cand ieseam si nu vedeam tot filmul, tineam minte fix de unde am ramas si site-ul de unde l-am pus.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Asta voiam sa vad. Deci, nu esti fara speranta. Ai spirit civic in tine. Stiu sa trag dupa torente. Insa eu voiam si alt site.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Eu alte site-uri nu cunosc... nu cred ca merge sa tragi in alt fel,, eu doar dupa torente si online stiu sa le fac sa pot viziona.
Am fost eu vreodata fara speranta?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Cand te luai de mine... erai prea rau.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu ma luam de tine degeaba inseamna,, pe mine n-ai sa ma vezi niciodata sa ma cert cu cineva pe site.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Oricat de multe ti-as fi zis, nu ar fi trebuit sa te comporti asa cu o domnisoara. Asta daca esti un gentelman adevarat. da si tie ti-a placut, este?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Intotdeauna mi-a placut sa fiu provocat, pentru a raspunde cu aceeasi unitate de masura!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Intotdeauna omul isi face cu mana sa problemele.winking

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Bla bla bla

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

O sa imi dai dreptate mai tarziu.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Fii sigura de asta/

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Eu in locul tau as fi atent.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

La ce anume?

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ziceam si eu! Nu te mai panica asa. O seara buna!

| Florentina9210 explică:

Stiu asta deja. Insa voiam si alt site. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca pe site-uri ca acesta unde iti poti face un cont gratuit: http://imgur.com/vArkkWZ. Cat despre melodie, mi-se pare un pic ciudatica. :D

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Tocmai de aceea o ador. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Mi-se pare mie sau te intereseaza mai mult, sa primesti o parere pentru piesa decat un raspuns la intrebarea ta? laughing

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Si pentru piesa si pentru film. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Atunci incearca site-ul de care ti-am zis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista torente femeie

| Florentina9210 explică (pentru anonim_4396):

Stiu, insa voiam si alta optiune.