| Floryn9 a întrebat:

Salut, cum pot sa vorbesc cu un utilizator din site-ul: Okazii.ro?

10 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Iti faci cont ca aici si pe urma poti trimite mesaj privat!

| Floryn9 explică (pentru aditimus):

Mi-am facut cont, dar nu stiu unde trebuie sa dau sa-i trimit mesaj, cativa pasi te rog?!

| aditimus a răspuns (pentru Floryn9):

Te duci pe unul din produsele sale si ai acolo jos comenteaza!

| Floryn9 explică (pentru aditimus):

Nu am gasit nici un "comenteaza", zi-mi tu unde este acest cuvant in pagina asta: http://www.okazii.ro/......a139972597

| aditimus a răspuns (pentru Floryn9):

A setat el sa nu aibe forum la licitatii! Doar daca cumperi ceva ieftin de la el poti afla nr lui si adresa de e-mail!

| Floryn9 explică (pentru aditimus):

AAAAAa, multumesc oricum!

| Seepty a răspuns:

Ii trimiti un mesaj privat (daca ai cont) sau ii ceri numarul de telefon.

| Floryn9 explică (pentru Seepty):

Pai cum vrei sa-i cer numarul daca nu stiu cum sa-i dau mesaj, da-mi cativa pasi te rog!

| vega358 a răspuns:

Ii trimiti mesaj sau il contactezi daca are numar de telefon. bafta! funda?

| Ghiza_Mihnea_1997 a răspuns:

Cand dai pe oferta de obicei ar trebui sa iti apara numarul de telefon al vanzatorului...