| k3nzorr a întrebat:

Cum pot tine un server de cs facut de mine daca am ip dinamik? Mentionez ca numai eu pot intra pe server, altcineva nu. Multumesc
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Heng a răspuns:

In primul rand, nu are rost sa iti deschizi un server de cs cu ip dinamic pentru ca nu va fi niciodata populat, ip-urile se schimba, asta inseamna dinamic. Vei avea un lag foarte mare, deci nu te vei putea juca.Am incercat si eu.
In al doilea rand, ai putea urma acest tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=0AeYefWpa6M, e foarte complicat.
Deci in concluzie : hostezi un server. Eu am fost ownerul unui server in LLG(costa bani). Mentionez ca nu are rost. Cu CS-ul nu ajungi nicaieri. O sa stai toata ziua sa te enervezi ca iti da unul headshot.Incearca sa inveti din jocuri. Nu baga banii in prostii si nici nu pierde timpul. Avem doar o viata...
Succes!