| Cosminel1192 a întrebat:

Cum sa devin si eu mai important printre prietenii mei? Adica sunt cel mai tacut, nu am idei de conversatie.

4 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Dacă are cineva chef să vorbească cu tine, o face. La ce să te implici? Mereu mi-au părut mai inteligente persoanele tăcute.
Dar dacă chiar vrei, zii chestii random, gen: "mă doare capul" sau "hai să facem şi noi ceva.".

Răspuns utilizator avertizat
| Dodgge a răspuns:

Incearca sa nu ii imiti, fi cat mai original, daca ei fumeaza, tu nu face asta, etc si sigur or sa te bage in seama intr-un fel sau altul.

| EllyClau a răspuns:

Eu ca fata, prefer genul tau de baietii...mai bine ramai asa cum esti, accepta firea ta si traieste cu ea big grin