| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Cum sti daca un barbat te iubeste in secret? Este o fire mai timida si nu poate spune asta.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi poţi da seama din comportamentul lui, din atitudine (deşi "iubire" cred că e mult spus; mai degrabă "admiraţie", "pasiune", "afecţiune", "atracţie"...).

| PangeeaRogvaiv explică (pentru NOname):

Dar din unele discutii pe mess imi pot da seama oare? Am vorbit pe mess si la un momentdat intr-o discutie mi-a spus niste lucruri care m-au cam pus pe ganduri oarecum si nu ma asteptam sa se intample asta vreodata. Ne cunoastem de foarte multi ani, insa locuim in tari diferite, am fosti colegi de scoala.

| NOname a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Asta doar tu poţi să ştii, tu ştii ce aţi discutat. Dar din moment ce (ţi)-ai pus această întrebare, cred că este foarte posibil să te placă şi să simţi tu ceva, să intuieşti.

| Irena97 a răspuns:

Si la ce ti-ar folosi sa stii? oricum ar ramane secret daca tot nu spune.

| PangeeaRogvaiv explică (pentru Irena97):

Eee...ma macina curiozitatea, mai ales ca am fost colegi de scoala si ne cunoastem de foarte multi ani, cu atat mai mult cu cat el stie ca in trecut eu l-am placut foarte mult pentru ca i-am spus asta la vremea respectiva.

| BlacKommando a răspuns:

Iti dai seama daca atunci cand stai langa el se roseste, sau nu prea converseaza. Barbatii mai timizi doresc sa spuna uneori ceva dar sunt speriati sa nu o dea in bara

| PangeeaRogvaiv explică (pentru BlacKommando):

Pai nu stau langa el si nu am cum sa vad daca se roseste sau nu, pentru ca el locuieste intr-o alta tara, deci nu ne intalnim, dar vorbim destul de mult pe mess uneori, alteori ma cam evita. Daca il intreb eu de vorba, vorbim 2-3 ore, daca nu, el nu zice nimic. Ce sa inteleg din asta? Plus ca pe mess sau facebook cand vorbim mereu incurca id-urile si imi scrie altceva.

| Irena97 a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Tu cred ca nu mai esti eleva ca mine dar iti pui niste intrebari exact ca o eleva. Tot stai si astepti si-ti inchipui si apoi iar te indoiesti si tot asa.
Tipul asta oricat ar fi de timid te-ar putea cauta el, nu ar astepta sa-i scrii tu. Si mai e si in alta tara.
Ce de-a defectebig grin. Mai bine te-ai orienta spre unul de langa tine si mai clar in ce face si ce spunebig grin

| BlacKommando a răspuns (pentru PangeeaRogvaiv):

Atunci asta inseamna ca te place.