| mariaWoW a întrebat:

Cum va petreceti voi vacanta? Cea mai buna descriere primeste funda:*.

Răspuns Câştigător
| Andreea2295 a răspuns:

Salut.Eu in primul rand de abia am asteptat vacanta.Am fost impreuna cu prietenul meu in austria,la parcul de distractii, plimbari, opera si mai ales cu tot romantismul orasului ne-am simtit minunate.Am decis sa imi pastrez corpul intr-o forma buna de aceea nu am uitat de role,bicicleta si alergat prin parc dimineata si seara cu (sic) catelusa mea Happy happy. Acum in luna august voi merge in Italia,mai precis Genova,ma voi plimba cu vaporul, voi sta la mare sa ma bronzez si intr-un final ma voi intoarce acasa sa mai citesc ceva, deoarece am 16 ani, vin clasa a X-a, profil matematica-informatica si nu e bine sa uitam de scoalahappy.

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna,
Vacanta mea e cam asa: trezit la ce ora vrea, dar dimineata, sunt o persoana care doarme foarte putin, stat pe net, desenat[pasiune], ies pe afara cu prietenii, alerg, imi omor bicicletalaughing, vin acasa cand vreau, ma culc cand vreau, citesc. Mai pe scurt: relaxare totalalaughing

| elasexygagica a răspuns:

Sex, clublove struck bauturalove struck striperilove struck

| Andreea2295 a răspuns:

Multumesc frumos pentru funda!kiss

| Andreea2295 a răspuns:

Pe Happy am luat-o din Arad pe la inceputul anului 2011, februarie mai exact. Apoi am dus-o a dresaj la Timisoara si acum sta in casa cu mine.Nu o tin afara.E foarte cuminte, jucausa si inteligenta.Se merita sa ai una/unultongue...scuze maria dar nu am putut sa iti trimit mesaj... ceva probleme cu mail-ul meuhappy

| DozaDeVise a răspuns:

Ash putea spune ca sunt foarte norocoasa petrecandu´mi vacanta in Mallorca

Am fost si in Tenerife pana acum doua saptamana de qnd am venot aici

foarte frumoase locurile

oameni din toate coltzurile Europei

multe lucruri de vizitat

iubesc :X parkurile acvatice de pe aici [ex Siam Park sau AquaLand ]

multe locuri in care te poti distra

desi sunt in cea mai frumoasa vacanta mea pot spune ca uneori simt dorul prietenilor si dorul de casa [stii cum se spune, nicaieri nu´i ca acasa :X ]

ce as mai putea spune... sunt foarte frumoase si apusurile si valurile marii si cele ale oceanului

tu, cum iti petreci vacanta, sper ca te distrezi ca si mine, nu uita, mai e doar o luna de vara[si de vacanta] asa ca foloseshte´o "cu cap" laughing

te pooop si vacanta placuta in continuare

funda?¿