| carmen_4289 a întrebat:

Salutbig grin
Dati-mi va rog un site pentru a downloada un program de editat poze dar sa fie super:X

3 răspunsuri:
| Teds a răspuns:

Cel mai simplu program de editat poze este "Picasa 3", cel mai sofisticat Photoshop CS5, si pe la mijloc, Photoscape [Recomand]

Nu postez linkuri externe, deoarece se ia ca si o piraterie, te rog sa cauti pe google si gasesti.

| xVicky a răspuns:

Buna.Eu folosesc picmonkey (www.picmonkey.com).E dragut, nu stiu daca este chiar asa de super, dar e misto.