| AlexAle27 a întrebat:

Salut! Daca am terminat o poprire la care am fost girant la un C.A.R imi mai pot lua banii de la titular inapoi? Precizez ca am contract si toate actele doveditoare ...De la credit Car. judecatorie etc. A venit si la munca de la judecatore actele. Si bani am fost transi prin Banca. nu angajator... Multumesc

Răspuns Câştigător
| Whitte a răspuns:

Daca titularul nu si-a platit ratele si te-au executat pe tine, slabe sanse. Dar poti sa-l dai in judecata si sa-l executi silit. Daca are bunuri, ai sansa de recuperare. Daca nu are nimic, faci cheltuieli degeaba.