| HikariAi a întrebat:

Daca e cineva care e rocker din Brasov, as vrea sa stiu si eu unde as putea sa merg. Eu stiu decat un bar rock care m-a dus un prieten din Bucuresti acum ceva timp si acolo am observat ca se duc si diferite formatii sa cante pentru ca e o mica scena. As vrea totusi mai multe informatii cu privire la locuri pentru cei care asculta rock din Brasov. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MIDnightMoon a răspuns:

Mută-te în judeţut de asupra ta, adică Mureş, hai în oraş, sună-mă, şi ne vedem la concerte, cluburi şi Peninsula laughing.

| HikariAi explică (pentru MIDnightMoon):

laughing)) Nici macar n-am numarul tau de telefon si 2. tu ce esti, fata sau baiat?

1 răspuns: