| luminita36 a întrebat:

Salut, daca-i fi un milionar ce-ai face cu banii?

9 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Aş face lucruri caritabile. Aş dona familiilor sărace, spitalelor, centrelor cu copii orfani etc. Şi i-aş cumpăra verişoarei mele, maşina mult dorită. happy

Numai bine.

| Tweetymrrr a răspuns:

Mi l'aş lua pe Tweety, ăla adevărat, să'mi gătească cina şi să'mi cânte asta http://www.youtube.com/watch?v=hZZdglPLSpQ. Fain, nu?!

| Neimportant a răspuns:

Dacă aș fi milionar m-aș duce în alte țări să le vizitez, aș oferi o sumă de bani celor săraci, mi-aș putea cumpăra niște lucruri care până acum nu-mi permiteam.

| aliceinchains a răspuns:

As merge in toate locurile in care n-am fost si as vrea sa ajung, dar n-am avut ocazia. Si, multe concerte. big grin

| Dumnezău a răspuns:

As cumpara multe,foarte multe arme,as ingaja mercenari recrutati din cele mai dure locuri din lume.Zic participanti la razboaiele din Cecenia,Kosovo,Falkland, Razboiul din Golf.I-as echipa, si as incepe sa declansez ''mici revolutii'' in locuri unde nu-mi convine cine e la putere.In scurt timp, imi fac trupe mai ceva ca Wehrmacht-ul.Revolution is my name!

| MâţaD a răspuns:

I-as saraci pe Boc, Base, Udrea si satra lor.Sa vada cum se traieste in Romania.

| MâţaD a răspuns:

Ce sinceritatehappy

| frumushika09 a răspuns:

Mi-as cumpara o casa frumoasa si apoi as da din banii mei la adaposturi de animale sau pentru cei bolnavi, dar intai mi-as cumpara casa.

| luminita36 explică:

Superhappy.