| Saloc a întrebat:

Salut,daca pun mana pe puiul unei pisici s-ar putea sa nu il mai recunoasca mama?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai pune mana deloc pe puii de pisica, ca-l poate respinge.

| Madaxo97 a răspuns:

Este posibil, așteaptă măcar 7 - 9 zile până le dă ochii, apoi poți pune mâna dar sa nu il iei de lângă pisica mama, il mângâi usor cu degetele, la 3-4 săptămâni poți sa te joci cu ei, sa ii mângâi

| Saloc explică (pentru Madaxo97):

Are 3 saptamani

| Madaxo97 a răspuns (pentru Saloc):

In cazul asta poți sa il mângâi, dar nu il lua de lângă mama lui