| mosw a întrebat:

dati-mi niste idei de afaceri,care as putea sa o practic in timpul liber, dupa scoala si sa fie catusi de cat profitabila nu munca 12h cu spatele, dau funda la cel mai bun raspuns.Cei pusi pe misto sa se abtina.

1 răspuns:
| Azeer a răspuns:

Afacerea pe care ti-o zic acum e profitabila la maximum. Si stii cum se numeste?! Afacerea cu caini. Iti cumperi o pereche din ce rasa vrei tu, apoi ii inmultesti, apoi dai startul la vanzari!