| ɗєʌɗvơɪƈє a întrebat:

Dau funda si vot la cine-mi raspunde la urmatoarea intrebare:
Cum scap de folderul windows.old din "C:\"? Am 2 foldere windows.old(ala vechi) si windows...am incercat sa-i dau delete dar nu ma lasa....mai mi s-a intamplat de mult asa, dar nu mai tin minte cum am scapat.Stie cineva cum sa scap de acel folder?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! O alta modalitate este cea de-a pune acel folder(fortat) in folderul Recycle Bin, daca nu se poate...Dar as sti o cauza dar nu stiu daca este corecta.In acel folder este o memorie mare si atunci e fff difici sa il stergi.Si eu am avut o problema de genul acesta dar nu imi mai aduc aminte cum am rezolvat-o. Sper sa te ajute!

| andr3y87 a răspuns:

Gasesti aici ceva care te va ajuta sigur.
http://www.sfatuiala.ro/2063-cum-sa-stergi-folder-ul-windows-old.html

Aceasi problema am avut-o si eu.