| Beyourself1245 a întrebat:

De 5 zile urmez un tratament (Serlift) si deja simt oarecum imbunătățiri. Ma simt mult mai ok, gandesc limpede, nu mai am probleme de memorare. Doctora mi-a zis ca dupa o luna isi va face efectul, iar psihologul mi-a zis ca va trebui sa-l iau 6 luni-1 an.
Intrebarea mea este: Oare ma poate vindeca acest medicament? Tin sa precizez ca de 2 ani ma confrunt cu Anxietate si recent am inceput sa dezvolt un inceput de Depresie. Adică imi venea sa plâng si chestii. Ce părere aveți?
*Dau fundă*

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Da, trateaza intr-adevar, dar nu pentru totdeauna.Adica daca va mai exista un factor declansator, e posibil ca anxietatea sa apara si in acest caz va trebui sa reluati tratamentul ca sa va simtiti mai bine. Multă sănătate!