| Cosminel1192 a întrebat:

De anul intru la liceu, e mai fain in liceu decat in generala?

Iti faci prieteni? Nu in sensul ca discutati la scoala, daca mai vorbiti si in timpul liber, etc.

Răspuns Câştigător
| andreeaandreea922 a răspuns:

Dupa cum se spune "ANII DE LICEU SUNT CEI MAI FRUMOSI" da iti faci prieteni, au loc discutii, puteti vorbi si in timpul liber. Nu iti face griji nu va fi rau, va fi la fel cum a fost si in generala!
Bafta!

3 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Andreea are dreptate. Anii de liceu sunt cei mai frumosi si crede-ma ca vei ramane cu amintiri placute. Nu-ti face griji, iti vei face foarte multi prieteni noi fie de la tine din clasa fie din clase paralele. Good luckwinking

| MaliciousDeath a răspuns:

Depinde de fiecare persoană în parte.Mie personal nu-mi place. Când mă gândesc la liceu, automat mă gândesc la stres.E ca o durere în fund.Nu înţeleg de ce se tot laudă unii că "anii de liceu sunt cei mai frumoşi". Sunt de tot căcatul.

| Justrollin a răspuns:

Chiar sunt cei mai frumosi ani, bucura-te de anii astiahappy