| headphone a întrebat:

De cateva zile am avut un vis ciudat, se facea ca eram la mine acasa cu cativa prieteni parca si cu o fosta colega, de care imi place putin, oricum, in vis, ea statea langa mine pe pat, nu stateam intinsi, stateam normal, deodata se apropie de mine, si eu o intreb " ce faci " si imi raspunde " te rasplatesc " si apoi ma saruta straight face. Sincer nici acum nu inteleg ce inseamna. app. inainte nu mi-a placut de ea, dar dupa acel vis parca m-am indragostit de ea, adica in ultimele zile tot la ea ma gandesc...Stie cineva ce poate insemna acest vis? Am pus intrebarea si cu anonim dar nu a aparut pe site, a trebuit sa-mi fac cont:d. sper sa ma poata ajuta cineva, pentru ca, chiar vreau sa aflu ce semnifica acel vis. ( p. s: cum am spus, inainte nu ma simteam atras de ea, si nici nu m-am gandit la ea inainte sa adorm. )

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Bun venit pe TPU, headphone! Ok, deci inseamna ca-ti place de ea. Cu totii ne indragostim. Ar trebui sa-i spui ca o placi si ca vrei sa-ti dea o sansa sau sa-i trimiti un biletel, dar sa nu te semnezi.

Apropo citeste aceasta rubrica si vei afla mult mai multe despre TPU [ http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ].

| AnemonaP a răspuns:

Cateodata visele nu inseamna nimic sau cateodata da, cum eu am avut un vis ca niste prietene stateau cu altii si eu eram trista in vis si a 2 zi am fost trista, sau mamaia mea cand a visat apa(necaz) si in ziua aia s-a lovit la picior, nu stim niciodata ce sa credem, unele poate sa fie adevarate, altele nu, sau doar coincidente, poate vei cu ea impreuna, cine stie?

| Danette a răspuns:

Pai.nu stiu daca te ajuta cu ceva.dar.acel vis a venit din interiorul tau.straight face. si. Bun Veni!>big grin