| user12345555 a întrebat:

Salut!
De ceva timp când ațipesc în timpul zilei pentru puțin timp am tot felul de vise ciudate. Nu cred în vise sau alte lucruri,, spirituale,, neapărat, dar visez ca mor din diverse cauze, accidente sau boli.
Nu mă gândesc la lucruri de genul în timpul zilei. Ma trezesc foarte agitată în timpul nopții, nu visez lucrurile astea, în toate visele astea e mereu lângă mine și iubitul meu, dar lui nu i se întâmplă nimic, eu sunt cea care moare.
(nu știu la ce categorie s-ar încadra întrebarea)

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

In timpul zilei se descarca cortizol si de asta ai somnul mai agitat

| LisaJulie a răspuns:

Nu da atentie viselor pentru ca acestea sunt doar niște gânduri care se materializează in timpul somnului, nimic mai mult

| user12345555 explică (pentru LisaJulie):

Nu dau neapărat atenție, dar mă trezesc foarte agitată și nu mi prea explic visele de genul