| treideca44 a întrebat:

Salut,

De mult vroiam sa pun intrebarea asta!

Daca voi ati avea un buget, sa zicem de 2500-3000 de euro si cu ei ati vrea sa va deschideti un site, ce fel de site v-ati deschide?
As fi curios sa vad niste idei inventive, originale si inspirate.
Dau fundita pentru cea mai originala idee!

Răspuns Câştigător
| an0nymus a răspuns:

Un joc browser online

| treideca44 explică (pentru an0nymus):

Nu cred ca un joc online, foarte bine facut si gandit, s-ar incadra intr-un buget de 2500-3000 de euro

| an0nymus a răspuns (pentru treideca44):

Poti mai intai sa il faci mai slabut si apoi sa il upgratezi.sunt foarte multe jocuri online care la inceput erau mai slabute dar cu ajutorul banilor bagati in joc de catre jucatori.firme etc.l-au imbunatatit.banii aia iti ajung daca tu faci,, manopera''

| treideca44 explică (pentru an0nymus):

Aaaa...asa da, dar presupunand ca nu as face eu manopera...
Site-ul se face, dar la joc trebuie un expert sau mai multi.

6 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Video sharing.

| dana85 a răspuns:

I-as investi in noul site de socializare care se pregateste sa apara pe piata peste o luna.

| treideca44 explică (pentru dana85):

Ce site de socializare o sa apara pe piata? oricum, nici un site de socializare nu cred ca s-ar incadra intr-un buget de 2500 - 3000 de euro. tongue