| eko a întrebat:

De unde pot cumpara un tricou la fel ca al lui guess who Locul potrivit.

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De pe www.hiphopkulture.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cinei ala dar imi imaginez ca ii un GGGGRRRRAAASSSS apropo poti gasi un tricou la secand hand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te imbraca ca (gici cine) ca arati ca un poponar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe http://store.guess-who.ro/ sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare se imbraca cum vrea. poate mie mi se pare ca tu te imbraci ca un poponar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight facearata guess who ca un poponar grasthinking batava dracu de handicapati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.e-grafix.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://shop.hiphopkulture.ro/category/tricouri/. eu vreau cu euGen sau Semnul intrebarii pe tricou. nu gasesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe van_der_sar_victor si iti vand eu tricouri daca vrei

| Cezar2189 a răspuns:

Frate intra aici;) originale Guess Who. www.whostore.ro asta e store-u oficial al lui Guess Who;) O Fundita ceva?;;)