| Ionut025 a întrebat:

Deci am o problema, sunt slab am 18 ani 1.80-1.82 si 67 de kg.Mam hotarat sa imi fac un abonament la sala poate asa o sa reusesc cv.

Deci daca sunt slab pot face sala? O sa vad cv rezultate bune in timp? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

Buna,eu consider ca ar trebui mai bine sa iei niste vitamine si sa lasi sala.happy

Răspuns utilizator avertizat
| Chrissy92 a răspuns:

Vitamina ce e foarte buna, iti da pofta de mancare.(eu slabisem foarte mult in ultimul timp si am luat vitamina ce si pot sa iti zic ca acum as manca intruna aproape si mi-am revenit la normal adica am puse acele cateva kilograme care imi lipseau)