| Bubutza13 a întrebat:

Deci, as cam vrea sa vorbesc cu un baiat (pe Facebook). Cred ca multe fete se complica cu asta. De vreo 2 saptamani tot ma gandesc sa ii scriu, dar mereu cred ca dupa "Buna" nu o sa mai stiu ce sa zic. Nu as vrea sa vorbesc doar eu, ci si el. Imi puteti da cateva sfaturi? Sau exemple?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu am patit asta imi spunea acelasi lucruri pana i-am spus si a spus sinonime la ce spunea dar era diferit, vb matur cu el, uite vb cu mine ca cu el

| neutrino a răspuns:

Povesteste-i despre planurile tale de sarbatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ai in lista: buna ai chef de chat? subiecte, vezi ce ar pe pagina de facebook si de aici o intreaga istorie poti dezbate. Succes.

| frostxtq a răspuns:

Rasfoieste putin facebook-ul lui si vezi ce preferinte are, ce ii place si incepi cu ceva simplu cum ar fi un film, cafenea preferata, hobby-uri. dupa ce treceti de aceste bariere tipice conversatia va urma cursul firesc si cu siguranta veti dezbate si subiecte mai incitante.