| alexboss2020 a întrebat:

Deci nu stiu ce sa spun de la un timp am inceput sa ma plictisesc foarte mult, nu stiu de ce.Am PC performant,telefon,xbox, tableta, laptop deci feratilor stati linistiti dar degeaba am toate astea ca ma joc pe PC 1 ora pe saptamana de la un timp, parca nu mai am chef nici sa ies din casa uneori.Sa nu imi spuneti sa merg prin parc sa fac sport etc, sunt asa de posomarat, mai ales seara cand intru in casa la ora 21:00 stau vreo 3 ore degeaba pana la 00:00 pur si simplu nu mai am chef de nimic, nici sanatos nu prea mai mananc, asta se intampla de vreo 3 saptamani.Ce credeti? Astept sfaturi, am 22 ani! Oare daca mi-as face o iubita credeti ca ar mai rezolva problema, s-ar putea dupa sa ma simt mai bine?

Răspuns Câştigător
| m1dn1gh7 a răspuns:

O iubită nu o mereu o alegere inspirată, nu când nu te simți în stare să o ai.
Aprofundează un subiect, un domeniu, poate ai o pasiune pentru ceva, de ex. mașini, avioane, muzică, lemn, tenis, orice! Ceva care te atrăgea în copilărie sau adolescență, dar ai renunțat fără să-ţi dai seama. Din câte reiese din răspuns, ai bani, deci îţi poţi pregăti bagajul şi să vizitezi un oraș, obiectiv turistic, poate nişte rude de care ţi-e dor, prieteni.

| alexboss2020 explică (pentru m1dn1gh7):

Am sa iti declar raspunsul castigator, ai dreptate cred ca asa o sa fac, cand eram mic imi placea asa de mult sa ma joc cu mingea, cred ca am sa imi adun toti prieteni pe care i-am avut in copilarie si o sa joc un fotbal, chiar daca am 22 ani nu prea conteaza.Si o sa merg si intr-o mica excursie si dupa sper ca voi reveni la normal, mersi mult happy

11 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Chiar daca eu sunt ceva mai tanar ca tine, sunt in aceeasi situatie. Am setup de 6000 de lei, bicicleta si cam atat. Iti eu de ce ne simtim asa, de la caldura, ai chef de somn si nu poti dormi, nu-i asa? Caldura asta...trebuie sa iei un aer conditionat (si eu trebuie) sa stabilesti temperatura in casa. Eu o sa fac comanda de asta probabil azi https://www.emag.ro/......DVPSQ7BBM/ are filtre de praf si virusi, wi-fi, auto-curatare sa nu-l speli tu, e fain la banii astia. Apoi incearca si tu anime-urile :)

| Speed99 a răspuns (pentru Superior):

Pot sa te intreb, ce faci cu un PC asa de scump?
Eu am un PC construit de 2400 de lei si ruleaza orice 1080p60fps in setari Medium-High, si sunt foarte multumit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Te lauzi.

| alexboss2020 explică (pentru Speed99):

Nu,pc-ul meu e asa de scump deoarece pe procesor am dat 16 mil, nu e pentru gaming este mai mult pentru rendering si encoding, nu te gandi ca am o groaza de bani, pc-ul l-am luat in timp

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai a spus ca are setup de 6000 de lei, si tot eu ma laud? 2400 e un buget mic-mediu pentru un PC, si i-am spus ca n-am probleme sa rulez jocuri.

Daca tie ti se pare ca ma laud pentru ca spun ca am Desktop de 2400 lei, si tratezi situatia ca si cum as avea o avere, asta spune mai multe despre tine decat despre mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Am raspuns la intrebarea ta, nu la tine ma refeream. Ai vrut sa ma faci sarac sau ce?laughing

| alexboss2020 explică (pentru anonim_4396):

Cine te-a facut sarac happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand faci sex cu o fata DEGEABA faci sex daca creierul e GOL sau plin cu teorii fara sens si sterile precum teoria Big Bang si evolutionista! happy

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Poate vina asta ar fi si de la caldura, soarele e prea puternic si te inmoaie, iar daca nu mananci te duci la farmacie cumperi ceva pentru pofta de mancare si bea ceva ce iti place ca barbat o bere mai iesi cu prieteni la un tenis sau seara la o caterinca, iar iubita daca e sa ai pe viitor te face sa numai mananci deloc si te gandesti numai la ea, te indragostesti repede laughing fa-ti o prietena dar sa vorbesti cu ea de 3 ori pe zi ca prea mult strica

| T2LS a răspuns:

Să-ți cauți un partener de viață, poate chiar și temporar, nu ar trebui să însemne un lucru rău, dar de asemenea te poate răni mai mult. Părăsește țara, ia-ți o vacanță, du-te la mare și relaxează-te, du-te într-un loc mai retras de lume, la munte ai putea, și bucură-te de viață, nu totul stă în tehnologie.