| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Deci sa incep asa am nevoie de niste detalii despre slabire rapida, vreau sa slabesc rapid cam 10 kg in cam 2 luni..se poate? deci eu sunt fotbalist si am suferit o accidentare, si mam cam ingrasat si in 2 luni trebuie sa slabesc 10 kg,si am decurs la o metoda care pe fratele meu la ajutat mult,adica aceea de a manca doar o data pe zi si atunci in cantitati putine si de a bea multa apa sau suc, am inceput cam de o saptamana si nu prea se observa pe corp ceva imbunatatiri, poate la cantar(nu stiu ca nu mam cantarint inainte sa incep). deci as avea niste intrebari:dureaza putin ca organismul sa se obisnuiasca in acest timp slabind mai putin dupa care slabesti mai mult? ..aceasta varianta pe care am ales-o e buna, a mai incercat`o careva? dau funda celui mai bun si explicit raspuns..raspunsuri rapide va rog daca se poate.big grinwinking...raman dator

1 răspuns:
| Mirela77 a răspuns:

E o nebunie! Organismul are nevoie de vitamine si minerale constant.Altfel risti sa ajungi in spital.Eu am un regim propriu(fructe.legume.supa de legume. piept de pui la gratar. iaurt )totul fara sa fii zgarcit pentru ca au foarte putine calorii.Suplimentar 3 oua fierte pe saptamana.Eu am slabit asa 7kg in 10 zile si nici nu am murit de foame.La salata pune doar o lingura de ulei de masline pentru gust.