| andreiion a întrebat:

Salut doresc sa imi cumpar un beyblade de pe okazii.ro http://www. okazii.ro/jucarii-pentru-baieti/alte-jucarii-pentru-baie ti/beyblade-pegasis-f-d-4d-system-nr-222-a-a118076249, acesta dar nu stiu... sa am incredere sau nu? Si acolo spune ca tarnsportul costa 19 lei obligatoriu nu? funda celui care imi raspunde

Răspuns Câştigător
| Asus123 a răspuns:

Salut! eu te-as sfatui sa nu cumperi nimic de pe okazii pentru ca multe anunturi sunt si tepe. Eu am cumparat de pe okazii un elicopter cu telecomanda si mi-a venit acasa un colet cu lemne... asa ca mai bine te duci intr-un mall sau un magazin de jucarii si vezi acolo ce poti gasi... funda?

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Iti multumim pentru interesul aratat site-ului Okazii.ro.

Da, Okazii.ro este un site sigur, cel mai mare site de comert electronic din Romania, cu peste 3, 2 milioane de romani care ne viziteaza lunar si peste 1, 9 milioane de produse listate in toate categoriile.

Pentru a avea un mediu de tranzactionare cat mai sigur, Okazii.ro pune la dipozitia cumparatorilor si vanzatorilor, absolut gratuit, serviciul Garantia Okazii.ro.

Daca esti cumparator, va trebui sa urmaresti produsele semnalizate in acest fel pe site. Garantia Okazii le asigura cumparatorilor, returnarea costurilor pentru toate produsele cumparate de pe Okazii.ro care fac parte din program. Acestea sunt produse livrate prin serviciile de curierat Cargus si FAN Courier si marcate in site cu simbolurile Garantiei Okazii.

Practic, Okazii.ro iti garanteaza ca, daca nu primesti produsul comandat cu Garantia Okazii sau acesta nu corespunde descrierii de pe site, vei primi inapoi costul produsului, inclusiv costul de livrare.

Mai multe detalii, aici: http://ajutor.okazii.ro/cumparare/garantia-okazii

Te invitam sa revii pe Okazii.ro, spor la cumparaturi.