| Ad0bE a întrebat:

Salut dupa ce am dat multe raspunsuri aici pe TPU.ro a venit momentu sa intreb si eu ceva! intrebarea este :
Cum imi schimb imaginea, ca nu gasesc nici unde laughing? ma putteti ajuta?big grin (DAU FUNDA)

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Editare profil -jos ai imaginea-dai browse -alegi imaginea -si dai ok!
si astepta 3 zile pana cand apare pe site ...si o sa iti mearga!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Salut!
Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Ai acolo in lateral o coloana deasupra careia scrie Logat ca Ad0be (in cazul tau :d ). Si ai acolo editare profil. Dai pe el si o sa vezi intr-un colt poza si langa niste lucruri despre tine (nume, username, localitate, alea alea), du-te jos de tot si o sa vezi o caseta dupa care scrie "Browse", thumbs up da pe ea clik si iti deschide o fereastra si din acea fereastra iti cauti dosarul in care e poza. Bafta!winking O sa mearga! b-)

| AnnyXoxo a răspuns:

Dai in stanga la editare profil si duci cursorul in jos pana ajugi la caseta unde langa ea scrie rasfoire. apesi acol si iti pui o imagine din calculator. :d

sper ca te-am ajutat. :*

succes! big hug