| XxXMinecreftKid4kGamerFerarPlus9Gaben30cmXxX a întrebat:

Salut, eu consider ca fetele 2D (anime) sunt mult mai bune ca cele reale din toate punctele de vedere.
Nu conteaza ca nu sunt reale, cu evolutia tehnologiei, in viitor ele vor exista. Dece sa ai o prietena reala, cand poti avea prietena perfecta(waifu) in realitate virtuala.
Ce parere aveti? Fetele reale ar trebui inlocuite cu cele 2D si fiecare ar trebui sa locuieasca intr-o realitate a lui intrucat lumea reala e plictisitoare.

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

Pe alea 2D nu poți să le fuți.

5 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Tu esti genul ala de copil ciudat, nu?
Mamica ta astepta sa ii vina menstruatia si s-a ales cu tine. of of.
Ce porcarii viseaza unii.

| 393Dan a răspuns:

Poti sa te "intalnesti" cu doua. Una reala si alta virtuala. Sa ai beneficii de la doua, plus ca cea virtuala nu poate fi geloasa si cea reala n-ar sa afle niciodata, daca n-ai sa-i spui tu.

| Zabbyel a răspuns:

Da-ti 5palme, revino-ti! mai lasa animele, te afecteaza prea grav...

| OnePiece a răspuns:

Frate, si mie mi-ar placea sa existe fetele din One PIece in realitate, imi place de Nami, Hancock, Robin etc... dar iti spun eu, cand vor exista fetele din anime in viata reala, tu deja vei avea copil, casa, masina si nu cred eu ca te va mai interesa anime-ul.

| SerhanulSo a răspuns:

Ryc are dreptate laughing