| Andre a întrebat:

eu si cu o prietena avem de facut pentru istorie un proiesct din care sa reiasa Grecia Antica. stiu si eu este cam greu tinand const ca timpul de lucru este 1 saptamana ...nu stim ce macheta sa facem. dupa ce poze sa ne luam.sau chestii de genu asta. Ma puteti ajuta cu nuste idee despre acest proiesct tinand cont ca trebuie sa inaltam o cetate ceva nuuu sa scoatem informatii de pe net. dar daca aveti vreun site cu poze si niste informatii pentru asa ceva nu stika sa dati un site.cu asa ceva. Va Astept Raspunsurile sh Va Multumesc Anticipat.

1 răspuns:
| YumixCupcake a răspuns:

Grecia este o tara atat de diversificata incat nu exista sa nu poti gasi ceva. Spuneai despre o cetate. gandeste'te la teba, sparta. Poate puteti face si un mic templu acolo.