| Eusuntcelmaitare1236584847498473838383773 a întrebat:

Eu sunt genul de baiat caruia nu ii place sa citeasca? Voi?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ar fi bine sa iti placa.

| AFR81 a răspuns:

Si eu eram la fel, pana la varsta de 19 ani, cand am inceput facultatea. De atunci, a inceput sa-mi placa foarte mult. Nu stiu daca as mai putea trai, acum, fara sa citesc. Poate o sa iti schimbi si tu parerea si o sa incerci. E chiar minunat. Daca nu, nu-i nicio problema, insa ar fi indicat sa iti antrenezi mintea cumva.

| RAY a răspuns:

Pacat,mie imi place sa citesc

| SilentRain a răspuns:

Cărțile este rele, nu e bune!

| Hammurabi a răspuns:

Eu sunt genul căruia nu-i place să scrie.

| sofisis a răspuns:

Eu nu

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Erai o raritate daca iti placea sa citesti. Dar asa, nimic special.

| Demetrov a răspuns:

Mi-a placut sa citesc, prefer sa ies afara cu tovarasii decat sa mai citesc o carte.

| AlMaDi a răspuns:

Cartile au fost raiul meu, deci mi-a placut si imi place sa citesc.