| anonim_4396 a întrebat:

Salut fanii Half-Life. Daca am inteles eu bine cei de la Valve au anuntat ca au scos Source 2 (engine) si cu asta sunt vesti bune, poate vom avea si noi HL 3 in urmatorii 5 ani laughing. Voi ce credeti, cand va aparea?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Que se valla a la mierda mai lung nu se poate, macar daca lumea ar trece in sus cu vederea si nimeni nu se mai joaca CS, team fortress, portal amenintand ca vor HL nu ar avea de ales si incepe treaba cu ce trebuie. Pana atunci contam cu cei de la rockstar care fac un GTA bunicel chiar daca au cam belit putulica cu 3 indivizi deodata in loc sa puna o femeie ar fi misto si harta Romaniei laughing

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Intr-adevar am avut asteptari mari de la gta5 dar nu mi-a placut. Lumea da, dar misiunile si gameplay-ul au lasat de dorit.

La faza cu nimeni sa nu joace cs si restul, vezi sa nu, pe mine ma eneveaza ca si acum aia inca fac harti pentru TF 2 si restul inloc sa puna oameni mai multi la Half inca se omoara cu DOta si restul care aduc "malaiul". nenorocriti morti numai dupa bani ca Electronic-Arts.

| mgtow a răspuns:

Nu e chiar asa rau gta 5 dar moaca aia lu trevor nu-i sta asa bine la fata de prost care o are si din nou los santos puii mei altceva nu stiu sa faca mai dai in biserica lor... lasa ca-i rezolv eu cand imi modez PS4 la cat ne tine pe tusa si preturile care le au la inceput de lansare

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va aparea. Se lucreaza la o noua varianta. Cand... nu am de unde sa stiu ca nu lucrez la Valve.

Dar e pacat ca la anumite jocuri au fost generatii de oameni(players). Asa si la filme ca Alien(1979) sa vii cu prequel peste 40 de ani... mereu am detestat chestiunea asta de timp. Ce dracu' trebuie sa o lalaie atat. sad