| gongsterbeep a întrebat:

Salut, guys! Am auzit ca avioanele rusesti au provocat furtunile din ultimele zile si ca se reintroduce stagiul de armata. Voi ce credeti? Se va ajunge la razboi?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asa e, noi pierdem razboiul inainte sa porneasca, cine sa faca stagiu? noi masculi noi avem programare la pensat, epilat si alte chesti feminine, numai credeti in tampeni oameni buni, folositiva creierul e gratis, puneti totul la indoiala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu cred ca m-am scarpinat la coie fara sa realizez ca m-au mancat coiele, si ca m-am scarpinat.

| TristanTzara a răspuns:

Da o să avem război cu țara care le-a distribuit rușilor avioanele respective, Atlantis.