| st3fDub a întrebat:

Imi poate da cineva cateva detalii despre compania Computer Generated Solutions din Bucuresti? M-au chemat la un interviu pentru angajare si as vrea sa stiu ce conditii de lucru au, daca au program flexibil, deoarece pe site nu am putut gasi mare lucru si reprezentanta lor cu care am vorbit mi-a spus ca vom discuta detaliile la interviu. straight face

Răspuns Câştigător
| MadalynaOke a răspuns:

Uite asta cred ca e situl cel mai bun: http://undelucram.ro/firma/27/cgs-totul-despre-mediul-de-lucru

| st3fDub explică (pentru MadalynaOke):

Mersi! Din ce am citit pe acolo e teroare cu astia!

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Mi se pare ca e compania cu cele mai multe comentarii negative la adresa lor din toata istoria capitalista a Romaniei.
Am citit commenturile alea de pe undelucram ceva mai demult si nu stiu daca am vazut 3 comentarii pozitive sau neutre

| st3fDub explică (pentru greyhound):

Da...m-am uitat si eu pe mai multe site-uri, peste tot acelasi lucru, numai de rau.O sa ma duc oricum sa vad cum sta treaba, ce ofera si ce proiecte au.

| MadalynaOke a răspuns:

Pai nu sunt din astia cu call-center?

| st3fDub explică (pentru MadalynaOke):

Da,sunt cu call-center.

| MadalynaOke a răspuns (pentru st3fDub):

Vezi ca e un site...sau cauta pe Google: despre firme. Cam asa ceva. Si gasesti acolo toate firmele mai ales astea venite din afara.