| MariiaMaryyy a întrebat:

Salut
Imi puteti da cateva replici de inchis gura? Vorbesc cu un idiot, care ma "stalk-uieste" pe whatsapp

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

De ce trebuie sa-i inchizi gura?
De ce il bagi in seama? : o
Lasa-l sa tasteze singur, o sa se plictiseasca si o sa te lase in pace.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista atatea dar de ce te-ai complica? Nu-ti convine ii dai block si gata, sau iti place intriga?

| ishallhelpyou a răspuns:

SEEN laughing

Indiferenta ucide! Cea mai buna arma!

| Polizey22 a răspuns:

Ba... TACI NAIBA DIN GURA AIA DA PROST CE ESTI... imi doresc sa fii la colectiv

| Forin_Urk_1995 a răspuns:

Ghertoiule, daca iti arunc un colt de paine in casa, se bate mama ta cu tactu pe el.