| Criss001 a întrebat:

Salut imi puteti spune cat mai repede cum pot dezactiva contul meu de hi5? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

P.S : Ai posibilitatea de a-l reactiva intr-o perioada limitata de timp (posibil o luna) in cazul in care te razgandesti.
O zi buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Intri pe hi5 apoi scrie sus in colt 'cont' si dai clik pe el.Un pic mai jos scrie 'anulare cont'.Dai click acolo, scrii adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat, apoi parola si dai 'anulare cont'
Succes!