| TheWildKemzz a întrebat:

Imi puteti spune cum se poate primi finditza si ce este chestia asta? la ce ajuta?

2 răspunsuri:
| Deutssa_4531 a răspuns:

Fundita se primeste atunci cand dai un raspuns corect si xxxx crede ca raspunsul tau este folositor.
Mi-am pus si eu intrebarea aceasta la inceput, dar acum stiu tot ce trebuie.
Fundita ajuta la cresterea in rank-ul tau si poti deveni expert TPU sau userul anului.
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stimate Theodor, ca sa nu mai zica altii ca ma rup in figuri cind raspund, te rog sa citesti regulamentul site-ului, succes!