| valyvortex a întrebat:

Salut imi spune cineva daca exista coduri pentru jocul 4Story?(Dau fundita)

Răspuns Câştigător
| PaPi a răspuns:

Coduri pentru 4story nu exista. Exista hack pentru noua versiune care a fost pusa acum vreo cateva luni in urma. Are mai multe potiuni care te ajuta sa-ti faci armura pana la +14 si altele. Poti zbura, transforma etc. L-am avut si eu da l-am sters ca aveam probleme cu compu si am sters toate jocurile.(nu e de la hack) Daca vrei ID la cineva care are hacku spune-mi pe privat. Funda? :X
Bye!

-N

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coduri nu sunt dar hackuri sunt multe doar ca daca vrei unul trebuie sa dai bani in toate tampenile posibile de site-uri.

| stanila a răspuns:

Nu coduri ci hecuri