| cronix333 a întrebat:

Salut imi spune si mie cineva va rog frumos cum incep conversatia (prima data prin mesaje)cu o fata pe care o cunosc din priviri dar cu care nu am vb nici 1 data cu ea (face to face) sa ii spun ca imi place de ea( sa ii dau de inteles ca imi place de ea)...dau funda la cel mai elegant raspuns

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Am reușit să te întâlnesc în lumea astrală...Sufletele noastre au strălucit și au emanat reciproc splendoarea dragostei. Nu ne-am vorbit dar ceea ce am simțit în momentul în care ți-am văzut ochii (culoarea) atât de sclipitori în care am reușit să îmi oglindesc sufletul a semnificat cât 1000 de cuvinte. Nu. Nu pot estima ceea ce am simțit într-adevăr. Acest sentiment puternic mă apasă și acum. Mă face să mă uit la multitudinea de forme și culori interconectate cu amintirile tuturor momentelor în care te-am văzut. Este minunat. Ești o ființă angelică care reușește să îmi trimită o lumină puternică și caldă care străbate încet oglinzile sufletului meu, și propagată de fiecare dintre acestea reușește să atingă acel punct...Acel punct numit suflet. Ești un punct focal după care îmi ghidez viața în fiecare moment, tu ești cea mai strălucitoare astră din această lume simbolică pe care o pot cuprinde doar cu mintea și cu inima și pe care aș vrea să o colorez în plus cu cuvintele și să îi ofer mai multă căldură cu corpul meu efemer. Te iubesc.