| Andre a întrebat:

imi spuneti si mie niste intamplari amuzante?! am un chef sa rad...

1 răspuns:
| viorelleu a răspuns:

Cind am plecat in Italia cu avionul cluj-roma, sincer era prima data si nu am mai putut sa ies din aeroport decit dimineata cind am dat de niste romani sa imi explice pentru ca aeroportul ala e imens si toate locurile erau identice.am ramas prizonier in aeroport pentru ca sint cam habauc de fire...per ca ai ras.sincer nu stiu ce sa iti mai zic... sper c am fost comic