| SpikeSpigel a întrebat:

Salut, in 2015 vreau sa ma duc la dream hack, in Bucuresti. Faza este ca ma gandeam sa ma duc in toate cele 3 zile cat este. Doar ca, daca vreau sa ma cazez la hotel trebuie sa am 18 ani? Merge si daca am buletin? Dau funda celui mai bun raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| Aeran a răspuns:

Ca sa te cazezi la un hotel trebuie sa ai minim 18 ani. Daca esti mai mic de 18 ani poti vorbi cu o persoana majora sa inchrieze o camera in care sa stai. Evident, acea persoana trebuie sa fie de acord pentru ca ea va plati cazarea.

| SpikeSpigel explică (pentru Aeran):

Ok, mersi, inca un raspuns si iti dau funda. La gazda nu trebuie 18 ani, nu?

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Nu daca ai dai bani nu are gazda nici o treaba cu varsta ta

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru cazare la hotel ai nevoie sa fii major