| anilorak a întrebat:

Salut.In curind este ziua de nastere a iubitului meu.Implineste 21 de ani.Imi puteti sugera cam ce cadou ii pot darui?

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Un ceas, o bratara. Nu vei da gres

| DarQueen a răspuns:

Totul depinde de cât de bine îl cunoști. Dacă îl cunoști destul de bine, atunci ar trebui să știi ce anume i-ar plăcea.
Iar dacă nu, ceva ce să i se potrivească cu stilul pe care îl adoptă.
Sau poate o cină în oraș doar voi doi? Sunt multe variante.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Vei da gres cu orice ii cumperi. Imbracate sexi si pregateste o cina romantica la tine acasa sau unde sa fiti singuri, apoi in pat stai tu deasupra si fa toata treaba fara prezervativ.

| greyhound a răspuns:

Camasa, parfum, ceas, ochelari, un gadget, un voucher la masaj erotic happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O cina romantic, iar in final sa incheiati cu o noapte de dragoste.
Te pup!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Un parfum - bărbătesc desigur.

| andru10best a răspuns:

Ii poti cumpara ceva ce isi doreste de mult si nu isi cumpara din diferite motive. Sau ii poti face o surpriza frumoasa. Te poti inspira de aici pentru multe idei http://www.surprizewow.com/blog/

| georgeta27 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tricou,o camasa,un parfum,o bratara,un ceas,un obiect personalizat, o rama foto in care sa atasezi o fotografie cu voi doi, comanda un tort, o diploma pentru cel mai bun prieten, dar si un mesaj in care sa-i transmiti urarile tale. sper ca te-am ajutat.