| Ionică a întrebat:

In Romania si in Constanta sunt concursuri de battle dance? Daca da, puteti sa-mi dati detalii. Va rog! Multumesc!

4 răspunsuri:
| PinkY a răspuns:

Onebeatdance (e un id)... poti sa intri in legatura cu o scoala de dans din bucuresti destul de cunoscuta...cu siguranta iti poate oferi informatiile care te intereseaza big grin sper sa aflii ce ai nevoie.

| kennyspark a răspuns:

Precizez in locul lui ionica ...Ca Romania si Constanta sunt 2 tari diferite sau cel mult 2 orase vecinelaughing)))

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Constanta e, mai nou o tara diferita? Nu mai e in Romania? Ai naibii bulgari!

Răspuns utilizator avertizat