| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut.
În ultimele 2 luni nu m-am comportat la fel cu iubita, am facut-o sa se îndepărteze pentru ca nu eram ca înainte, m-a schimbat ca am ținut tot în mine in loc sa ii spun ce gânduri am. Ea e foarte sensibila și nu știu ce sa fac o împac, spune ca nu ma pot schimba. I-am promis și nu ma crede deloc, știe ca nu sunt asa, credea ca vreau sa ma despart de ea, ca nu îmi mai pasa da nu e asa și nu ma crede deloc.
Un sfat ceva, nu vreau sa o pierd deloc.
Îmi spune ca nu poate sa ma ierte și o cred e sensibila si mi-a spus ca am ranit o nu ma poate ierta
Îmi spune ca nu ma poate ierta ca nu mai poate sa aibă încredere în mine și ma crede ca îmi pare rau nu știu ce sa mai fac ma simt terminat
De o săptămână e suparata pe mine foarte tare nu mi spune cum se simte e foarte rece cu mine ma respinge nu vrea sa ma vadă când m-am văzut cu ea nu ma lasa sa pun mana pe ea deloc
Va rog sa ma ajutați cu un sfaturi ce sa fac mi-a spus ca ma iubește și tine la mine
Vrea sa se despartă de mine sau o va face sau nu ca încă a rămas?

4 răspunsuri:
| Whitte a răspuns:

I-ai spus de ce ai fost mai rece? I-ai explicat comportamentul tau?
Spune-i si poate te va intelege.
O relatie solida se construieste pe incredere, nu pe sex.

| AnonimAnonim4321 explică (pentru Whitte):

Nu a fost vorba de sex e vorba de cum m-am comportat eu cu ea
i am explicat cat de mult am putut mi-a spus ca nu poate uita nu ma poate ierta

| Whitte a răspuns (pentru AnonimAnonim4321):

Vezi ca nu intelegi!
Eu iti spun ca relatia solida se bazeaza pe incredere.

| AnonimAnonim4321 explică (pentru Whitte):

I am explicat am încercat și nu vrea sa ma creadă spune ca ii e greu și nu poate sa ma ierte sau sa uite