| SpikLo a întrebat:

Intr-un mod ciudat am slabit foarte mult intr-o luna. Fac sala si am observat ca de la 64kg la 59kg.(1.72 baiat mezomorf). Eu mananc cam asa: dimineata paine integrala cu sunca de curcan si rosii sau ou fiert/omleta cu salata sau iaurt cu cereala. Pe la 2-3 mananc pui/vita/peste la gratar cu salata/orez si 2 felii de paine integrala iar seara pui/vita/peste ceva ce nu am mancat la ora 2. Mult pepene si multa apa. Mai mancam si o inghetata pe zi. Antrenorul meu mi-a zis sa mananc mult mai mult sa incerc sa ma ingras 5kg intr-o luna dar mie imi e sa nu fac burta...Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| august2014 a răspuns:

De la pepene ai slabit. Pepenele ajuta la slabit pentru ca in mare parte este format din apa.

| LiimeXdx a răspuns:

Pepenele este apa. Orezul slabeste. Incearca sa mananci mancare fast food dar nici nu te indopa..Sa nu devi obez. -)) Ca dupa greu slabesti.
Daca te-am ajutat, ofera-mi funda! happy