| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Intrebare pentru baieti- preferati ca iubita, prietena, sotia voastra sa fie virgina sau nu? Se mai pune in ziua de azi accent pe virginitate sau nu?

Răspuns Câştigător
| MrSoapte a răspuns:

Cu ce ma incanta, ca este virgina, daca pe parcursul relatiei cu mine...mai se duce in 20 de locuri? Majoritatea barbatilor prefera virginele, insa vor sa fie experimentate la maxim! Hai sa fim seriosi...nu cred ca e atat de important ce-a fost inainte de-a fi impreuna cu ea! Conteaza cum este in timpul relatiei cu noi! (orice exces este scutit de la aceasta "regula")!

4 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Mie mi-e indiferent. Dar mai bine e cu o virgina, sa fii tu primul.

| Annonnymous a răspuns:

Gindestete si tu ai putea sa rabzi pina la nuunta sa fii virgina? Desigur virginitatea e cel mai mare cadou pentru un barbat dar asta nu prea mai conteaza!

| Silviu1995 a răspuns:

Eu prefer sa mai fie virgina Asa stiu ca eu am fost primul nu altu tongue

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Silviu1995):

În cazul ăsta eşti extrem de nesigur pe tine ca mascul.

Nu, nu aş vrea ca tipa să fie virgină. Să spun şi de ce.
1. Nu vreau să duc toată munca de convingere până o bag în pat.
2. Nu-mi place să fiu în permanenţă grijului cu ele că le doare prima dată.
3. Te murdăreşti de sânge ca porcu la tăiere.
4. Nu mai scapi de ea.

Atunci când vrei ca tipa cu care umbli să fie virgină, ori o ai mică, ori nu ştii ce să faci cu ea. Fiind virgină, nu te poate compara cu nimeni, deci are impresia că aşa cum faci tu e cel mai bine.
Ăştia care au pretenţia ca ea să fie virgină, sigur o au mică şi nu vor ca ea să ştie cum e cu cineva mai dotat.