| anonim_4396 a întrebat:

intrebare sincer voi cand raspundeti pe TPU o faceti din placere s-au de a va intrece unii intr-e celilalti sa luati cat mai multe funtite si voturi? Multumesc de raspunsuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ar fi vorba de bani probabil răspunsul ar fi altullaughing însă nu înțeleg întrecerea aceasta de a aduna cât mai multe funde având în vedere că nu ai ce să faci cu ele.Eu una răspund de obicei doar întrebărilor în spatele cărora se ascunde cu adevărat o problemă.
Bye! ^_^

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu din cate am vazut asa s-a dovedit am vazut uni care raspundeau foarte mult pe zi care cerseau o funta amarata (funta inseamna ca un Multumesc, un mod de apreciere ca il intelegi si ajutorul acordat) Am vazut ca uni isi fac cont si nu prea raspund doar intreb pentru. folosul lor. Votul inseamna daca raspunzi si se declara castigatorul de Funta al doilea s-au mai multi si in semn de apreciere ca iti acorzi timplul se da vot, bineinteles daca esti Senior daca esti Junior poti decat sa dai o Funtita si sa ii apreciezi prin scrisul multumiri.

Eu unul raspund din placere daca stiu bineinteles, daca stiu sa raspund intrebari unii raspund a prostie ce este bun si ce nu este in fine.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Nu știu ceilalți, dar eu postez răspunsuri cu scopul de ajuta comunitatea.
Să mă întrec? Și cu ce m-ar ajuta? Competițiile importante sunt cele din viața reală, mai ales că satisfacția e mai mare știind că ai reușit să ajungi printre primii, sau primul, datorită aptitudinilor/voinței tale, și nu pentru că ai dat x răspunsuri/zi.
Baftă!

| sefwefhiff a răspuns:

Ca o critica constructiva e Funda...crede-ma nu sunt tipul care corecteaza
Nici eu nu ma pricep bine la limba romana dar e bine de stiut
Cat despre intrebarea ta e simplu... fara competitie ar fi aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc de comentari! O zi buna!