| LiLlYAnNe a întrebat:

Joc un joc numit Wonderland onlin http://wl.igg.com. Caracterul meu este Konno Tsuruko. Joc de o saptamana si am nivelul 11. Dece fac nivelurile atit de incet? Daca lupt cu monstrii pe care ii pot invinge castig cel mul 44 exp. Acum, la nivelul 11 nu pot lupta cu omnstri prea puternici dar cu cei de masura mea imi prea mult timp. Am citit in informatii ca caracterul meu este greu de crescut dar,, aveti voi vreo metoda mai rapida de facut nivelurile? Am comandat un training ticket si vine martea viitoare. Pina atunci, cum sa imi fac niveluri?

Răspuns Câştigător
| rebb a răspuns:

Pai lupta-te cu creaturi mai mari si du-te cu prieteni de lvl mai mare daca singura nu poti si ia un pet puternic cu tine.Stiu ca poti sa faci "burst" dar trebuie sa ai gs (goddess skill). Intreaba-i si tu pe cei din guildul tau happy. Sigur o sa te ajute ei!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man zi pe ce server eu joc pe taurus si am lv 105rb 77rb 30rb si 24rb nme:razielandk Hafroodita denisa_tar si SeVrAjjjwinking poate te pot ajutahappy

| sabina114 a răspuns:

Kasumy, luptate la monstrii de lvl mai mare, dupa trol, si i-ao pe Xaolan sa iti puna scutu, si sa nu te omoare, asa castigi exp calumea si poti face lvl bine

| NeMeSIsGolD22 a răspuns:

Si eu jucam wl aveam 57rb killer...si la lv 11 eu ma bateam la cei de lv 22 dar acum depinde ce esti, water, wind etk...si pe ce tiai pus punctele care le-ai primit la lv up. cauta copi si zile sa te ajute la gs si fa burstwinking [ cristy_the_best2010] sa mai vorbim si sa te invat sa faci burst daca nu stiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc ana si ma joc tot de o saptamana si al lv 23 eu m-am lasat pe telecomanda asa am facut eu lv si ma luptam cu niste gandaci si imi dadeau maxim pana la 130