| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toata lumea.Am o mica ( de fapt mare ) problema.Din Septembrie m-a mut la Alba Iulia, unde o sa incep seminariul romano-catolic.De la varsta de 8 ani, doresc sa devin preot romano-catolic, dar, dupa cum stiti nu am voie sa intretin relatii sexuale ( deloc), si intr-un fel imi este si scarba de sex, asa ca vreau sa devin impotent( cat mai repede ).Si nu prea stiu metode,... oare la varsta de 15 ani, m-a pot opera? Si cam cat costa operatia? Va rog dati-mi un raspuns cat mai repede! Si sa nu veniti cu tampeni, ca de ex: " nu te fa preot", sau " gasesteti o piretena", sau "schimbati religia"! MULTUMESC, dau

7 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Dc draq nu te faci preot ortodox si te faci romno-catolic? Esti cumva bozgor?

| anonim_4396 explică (pentru eurynomus):

Sa iti fie rusine! Nuh numai maghiarii sunt Romano-Catolici, ci si cheangai, si-si uni moldoveni... si daa sunt maghiar... Dar am spus in-intrebare sa nu veniti cu raspunsuri din astea!

| eurynomus a răspuns (pentru anonim_4396):

Bozgor imputit! Afara cu voi din tara! In Ungaria spurcaciunilor

| anonim_4396 explică (pentru eurynomus):

Mah, stii, Isus a spus "cine arunca cu piatra in tine, arunca-i inapoi cu paine"... poti sa imi zici orice de natia mea pentru ca mie nu imi este rusine ca sunt maghiar! Asa cum va purtati ( uni ) cu noi, asa se poarta si cei din ocident cu voi! NU ITI DAI SEAMA? Poti spune orice, dar nu ma supar! Siii, ai grija ca sunt uni care controleaza site-ul acesta!

| eurynomus a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu controlezi siteul si eu pe bzogoroiaca de mata boule! Sa pleci cu mta si toata familia ta in Ungaria k aia va trateaza k pe niste sclavi ce sunteti si nu mi da mie lectii de istorie. plecati draq din tara asata care nu va mai suporta pe voi si pe tigani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii, nu ai dovedit altceva, decat ca esti un prost crescut fara scoala! Eu nu urasc nici o natie, si nu ma cobor la nivelul tau care este sub 0! Baiete, invata carte, si invata sa respecti oameni! Aaaaaa, si maicamea nu e unguroaica, ci e ardeleanca, tata este ungur, dar ma rog, am mai zis, nu ma cobor la un nivel asa jos! Si sa ai o viata cat se poate de placuta, in ciuda faptului ca nu ai cei 7 ani de acasa!

| heroes a răspuns:

Cum crezi tu doar e viata ta si pana la urma daca dorinta de a te face preot romano catolic fate succes!