| adi4ever a întrebat:

M-am gandit sa imi fac un nou id dar nu prea am idei ma lasa memoriahappy. Astept sugestii si nu vreau id in stil cocalar cu baiat_talent sau alte prostii din astea.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai simplu id ar putea fi format din numele si prenumele tau Poti incerca si adyshor, Ady_boy,, just_ady.

| User a răspuns:

Da'. acum sincer, "adymafiotul" nu ti se pare cam cocalaresc?worried

| User a răspuns:

Aha. ok, vezi ca il poti schimba...

| adi4ever explică:

@paul27 ba da, da pasta l-am facut cand am vrut neaparat sa postez o intrebare si nu aveam ideihappy

| adi4ever explică:

@MissD mai dat gata cu id alalaughing acum serios vreau o indee normala

| MissD a răspuns:

Paul27. exact asta am vrut sa ziclaughing
sa-nteleg ca la acel moment aveai idei cocalare si acum te-ai dat pe haus, ha?
ce zici de ady_houseru?laughing

| MissD a răspuns:

Ady_mj laughing
adri.an

| Pinkyyy;x a răspuns:

Doar_ady sau baiat.simplw.ady...nj asta mi-a vnt in mintebig grin

| Allegria a răspuns:

Ady_smek2007 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ady_prostul10